Saylin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Po drugiej stronie zwierciadła.

Go down 
+2
Kaimi Hanere
Cassie Blake
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ted Mortos
Czarodziej



Join date : 21/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 6:16 am

-Przepraszam bardzo, ale ujeżdżanie jednorożca nie jest taką prostą sprawą.!-odpowiedział. Ptem podszadł do Miszy i przysunął do niej twarz. -Ładnie pachniesz-powiedział.
Powrót do góry Go down
Aleissa Cheroke

Aleissa Cheroke


Join date : 22/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 6:24 am

-Bardzo śmieszne. - prychnęła. Spoliczkowała Jeffa - Akysz demonie. Cienki jesteś. Ja ujeżdżałam smoka.
Powrót do góry Go down
Ted Mortos
Czarodziej



Join date : 21/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 6:28 am

-O, a żebyś wiedziała, co ja ujeżdżałem.! Ohoho.!!-powiedział. -A tak w ogóle, to należy mi się coś za ślad na mym pięknym policzku-... i pocałował Miszę. Prościutko w usta.
Powrót do góry Go down
Aleissa Cheroke

Aleissa Cheroke


Join date : 22/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 6:31 am

Trzepnęła go w drugi policzek. - Jak śmiesz? Czy ja Ci wyglądam na dzi.kę?! - klrzyknęła mu prosto w twarz
Powrót do góry Go down
Ted Mortos
Czarodziej



Join date : 21/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 6:32 am

-Nie, przepraszam. Ale przynajmniej moje policzki są jednakowe^^-powiedział. -A co do dziwki, to oczywiście na ni ą nie wyglądasz, nie mówiąc tego o niej-tutaj wskazał na Cassie.
Powrót do góry Go down
Aleissa Cheroke

Aleissa Cheroke


Join date : 22/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 6:33 am

- Bla, bla. - wytknęła jęzor - A Ty wyglądasz na alfonsa. - pryhnęła
Powrót do góry Go down
Ted Mortos
Czarodziej



Join date : 21/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 6:40 am

-Niestety muszę Ci uświadomić, że nim nie jestem. Więc znów się mylisz, kochaniutka.!-powiedziawszy położył się na trawie w pobliżu nóg Miszy. -Perełko.!-zawołał na jednorożca.-Dotrzymaj mi towarzystwa, abym tu nie zwiędnął.!-zawołał. Jednorożec zato ze swoim pyskiem ułożył się przy druchu, rogiem dotykając Miszy.
Powrót do góry Go down
Ricky Mynard
Hybryda
Ricky Mynard


Join date : 06/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 05, 2011 3:30 pm

-Komu jeszcze to wydaje się dziwne? O_o-spytała. Jednak jakimś dziwnym sposobem zaraziła się od Jeff'a i zaczęła robić aniołki na trawie O_o. -Ale fajnie.!-krzyknęłą. -Misza, spróbuj!-krzyknęła do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Aleissa Cheroke

Aleissa Cheroke


Join date : 22/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptyCzw Paź 06, 2011 11:10 am

Misza ostrożnie wstała i dołączyła do Amiry.
- Uhu! - robiła aniołki _ Jak słitaśnie!
Powrót do góry Go down
Katerina Perseverantes

Katerina Perseverantes


Join date : 05/10/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptyCzw Paź 06, 2011 6:35 pm

Jednocześnie z nadejściem Kateriny zaczął padać śnieg. Nie byłoby to jednak takie dziwne, gdyby nie to, że był różowy.
- Czy ja jestem w wariatkowie? - spytała Katerina, ciekawie rozglądając się dookoła. - Nawet jeśli, chyba tu jeszcze trochę zostanę.


Ostatnio zmieniony przez Katerina Perseverantes dnia Pią Paź 07, 2011 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aleissa Cheroke

Aleissa Cheroke


Join date : 22/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptyPią Paź 07, 2011 4:46 am

- A zostań! - krzyknęła radosnie Misza
Powrót do góry Go down
Katerina Perseverantes

Katerina Perseverantes


Join date : 05/10/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptyPią Paź 07, 2011 5:38 pm

Katerina zaczęła się śmiać. Śnieg wokół niej zamieniał się w brokat o wszystkich kolorach tęczy. Zaledwie chwilę później z nieba spadały niebieskie róże, a gdy któryś pąk zetknął się z podłożem, stawał się małym, puszystym kotkiem. Niedługo później różany deszcz ustał, ale za to kraina z bajki pełniła funkcję przepełnionej kociarni.
- Ktoś chciałby coś dodać?
Nastąpiła chwila ciszy, po której nad Kateriną zawisł jakiś cień. Dziewczyna zadarła głowę do góry i zobaczyła ogromne, zielone cielsko. Doskonale widziała też jej ostre, zakrzywione pazury i długi ogon, który przy najlżejszym machnięciu mógł oznaczać śmierć dla osoby stojącej zbyt blisko. Bestia powoli obniżała lot. W końcu wylądowała niedaleko Kateriny.
- Kto zamawiał smoka?!
Powrót do góry Go down
Ted Mortos
Czarodziej



Join date : 21/09/2011

Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 EmptySro Paź 12, 2011 7:29 am

-Hej, bo mi jednorożca wystraszysz.!-przeraził się Jeff. -A wicie ci.? Mam pomysł. Zróbmy imprezkę.!-to powiedziawszy położył dużego liścia na ziemi i zaczęła z niego lecieć muzyka. Potem zaczął tańczyć makarenę. -Hej, dołączcie się.!-krzyknął do pozostałych kołków.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Po drugiej stronie zwierciadła.   Po drugiej stronie zwierciadła. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Po drugiej stronie zwierciadła.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saylin :: OFFTOP :: Gry-
Skocz do: