Saylin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ted (Jeff) Mortos

Go down 
AutorWiadomość
Ted Mortos
Czarodziej



Join date : 21/09/2011

Ted (Jeff) Mortos Empty
PisanieTemat: Ted (Jeff) Mortos   Ted (Jeff) Mortos EmptyNie Mar 11, 2012 10:31 am

Ted (Jeff) Mortos 2659187180_1
Jeffrey Mortos
Luke Pasqualino

Ogólne:
Imiona: Jeffrey Tedy Timm Roland
Nazwisko: Mortos
Data Urodzenia: 26.06.1993
Wiek:19 lat
Pochodzenie:Saylin
Rasa:Istota Cienia

Miejsce zamieszkania:Saylin
Zawód:"lekarz"
Profesja:zielarz

Postać:
Rodzina:
-
Biografia:
Jeffrey nie zna swoich korzeni. Wie tylko, że jakimś jego dalekim przodkiem jest słynny czarodziej Jeff Mortos. Jednak nienawidzi tego imienia, więc na ogół używa drugiego- Ted. Zaczął bawić się ziołami, kiedy miał kilka lat. Kiedyś otumanił swojego kota, ale może lepiej tego tematu nie zgłębiać. Ale od tego zaczęła się jego pasja. Teraz pomaga wrócić do zdrowia zranionym podczas bitw. Pomaga wszystkim, niezależnie od rasy czy ilorazu inteligencji. Żadna strona nie chce się go pozbyć. Tak więc ma spokój. Można do niego przyjść ze wszystkimi chorobami. Czasami na drzwiach można jednak zobaczyć zawieszkę "Nie ma mnie, a jeśli jestem, to nie ma mnie dla ciebie". Wtedy sobie idzie do karczmy, żeby wypocząć przy jakimś 'magicznym napoju'.

Charakter:
Zawsze pomoże. I wszystkim. Czasami lekko nieogarnięty. Od bogatych wyłudza jak najwięcej pieniędzy. Kąsa ich portfele, jak nie wiem. Ale od biednego nic nie weźmie. Jak się trafi jaka poczciwa dusza, to i parę monet mu podrzuci. Lubi żartować. A mściwy, że lepiej z nim nie zadzierać. Miły, ale kłótliwy. No i lubi czasem co nieco łyknąć.

Wygląd:
Nie jest jakiś wysoki, ani niski. Taki sobie, a raczej w sam raz. Brązowe włosy, które czasem wyglądają jak szopa i prawie, że wbijają się w jego jasno niebieskie oczy. Kiedy idzie sobie drogą, niewiele osób powiedziałoby, że jest to "ten lekarz, który jest taki, taki i taki. A w dodatku to, to i tamto!". Wtedy ma ochotę ich po prostu zgnieść jak jakiegoś pasożyta. Ale idzie sobie dalej, zakłada na głowę szeroki kaptur i olewa wszystko.

Ted (Jeff) Mortos Tumblr_l8cyv7OImY1qawt1wo1_500


Ciekawostki:
Powrót do góry Go down
 
Ted (Jeff) Mortos
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saylin :: POSTACI :: Karty Postaci :: Mężczyźni-
Skocz do: